Bułki z parówką i pieczarkami

Bułki z parówką i pieczarkami

Bułki z parówką i pieczarkami

Pożywne, przesmaczne śniadanie Ło raju! Jak dawno mnie tu nie było! Aż zgroza ogarnia... Niestety w paradę weszły mi ostatnio takie przeróżne, szarocodzienne, życiowe góry i wądoły, stąd ta przedłużona nieobecność blogowo-kulinarna. Obiecuję jednak poprawę i regularną obecność w kuchni w najbliższej przyszłości. A co ugotuję, tym w te pędy podzielę się na łamach bloga :) Temat buły smakowicie nadziewanej pojawia się na moim blogu regularnie. Bardzo lubię żonglować tu składnikami nadzienia i sposobami przygotowania ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Grunt to przepis!

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

aaasikkkaaasikkk

Zdecydowałam się całkiem niedawno na założenie bloga kulinarnego: ---http://grunttoprzepis.blogspot.com/---

Jego zamysłem jest prowadzenie swoistego wirtualnego notatnika kulinarnego, składającego się TYLKO ze sprawdzonych przepisów na potrawy, które ZAWSZE wychodzą i ZAWSZE rewelacyjnie smakują.

Wcześniej służył mi ku temu zwykły notes z przepisami :) – ale ostatnio coraz częściej zaczyna mi brakować w nim wolnych kartek. Stąd przerzucenie się na wirtualne uwiecznianie dla potomności moich ulubionych przepisów i potraw ;)

Moje motto: gotowanie banalnie proste!

Sprawdź mnie!

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

bułki, ciasto, parówki, śniadania, pieczarki, suszone pomidory, drożdżowe, ciasto drożdżowe, drozdzowka, drożdżówki , placuszki, mięso, hot dog, czosnkowy, bułka pszenna, bez pieczenia, pieczarki w cieście, mięsa pieczone, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia

Inne przepisy z Grunt to przepis!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.