Szaszłyki z indyka

Szaszłyki z indyka

Szaszłyki z indyka

P rzy tym przepisie zbytnio rozpisywać się nie trzeba. Moją autorską maryntę wmasowałem porządnie w indyczą pierś, nabiłem na patyk i podałem z warzywami, które akurat miałem pod ręką. Potem hop do piekarnika lub na grilla i banalny obiad gotowy. Zdrowy, kolorowy i szybki w przygotowaniu. Aha, oczywiście dobry sos do szaszłyków jest niezbędny. Tutaj postawiłem na czosnkowy, ale zachęcam również do zapoznania się z innymi sosami z tego przepisu (klik) . Myślę, że na nadchodzący słoneczny weekend, zachęcający do gril... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Food Square

Warto przeczytać

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

foodsquare

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

szaszłyki, papryka, mielone, sosy, piersi, pierś, indyk, sos czosnkowy, marynaty, mięso, grill, pieczarki, cukinia, pierś z indyka, obiad, pierś w marynacie, obiad na szybko, szybki obiad, pieczarki w sosie, mięsa pieczone, mielone pieczarki, dania z piersi indyka, pieczarki do obiadu, mielone z warzywami, mięso mielone, pieczeń z mięsa mielonego

Inne przepisy z Food Square

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.