Jem zdrowo: jogurt z nasionami chia i owocami

Jem zdrowo: jogurt z nasionami chia i owocami

Jem zdrowo: jogurt z nasionami chia i owocami

Jesteście na diecie a macie ochotę na coś słodkiego? To będzie idealne:) Jem zdrowo: jogurt z nasionami chia i owocami Drukuj przepis Składniki 200 gram jogurtu naturalnego (najlepiej gęstego) 3 łyżki nasion chia 1 łyżka miodu naturalnego (u mnie akacjowy) 2 łyżki mrożonych wiśni 2 łyżki mrożonych truskawek (ok 5 sztuk ) listonic_name = "Jem zdrowo: jogurt z nasionami chia i owocami (z coolinarnie.pl)"; listonic_theme = "addToShoppingList1"; listonic_content = "200 gram jogurtu naturalnego (najlepiej gęsteg... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu CoolinarniePL

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Anna DziedziulAnna Dziedziul

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jogurt, zdrowe, wiśnia, truskawka, truskawki, miód, zdrowe przepisy, diety, dieta, śniadanie, ziemniak, polewa, ziemniaki, dietetycznie, dietetyczne , śniadania, wegetariańska, kolacja, zdrowe śniadanie

Inne przepisy z CoolinarniePL

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.