Sałatka śledziowo-warzywna z pysznym sosem

Sałatka śledziowo-warzywna z pysznym sosem

Sałatka śledziowo-warzywna z pysznym sosem

Przepis na : sałatka

Sałatka śledziowo-warzywna z pysznym sosem Smaczna i kolorowa sałatka śledziowa, która świetnie sprawdzi się zarówno na śniadanie czy kolacje, jak i na przyjęcie. Podczas przygotowania sałatki należy uważać z dodatkiem soli, gdyż zarówno śledzie jak i ogórki kiszone są dość mocno słone. Najlepiej doprawić ją do smaku na samym końcu, gdy wszystkie składniki będą już dokładnie wymieszane.     Składniki: 1 główka sałaty lodowej 1 pęczek rzodkiewek 2-3 ogórki kiszone 3-4 filety śledziowe – matiasy z za... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Blog z Apetytem

Warto przeczytać

21 najlepszych przepisów na śledzie na Święta, Sylwestra i Karnawał

Z czym nam kojarzą się śledzie? Oczywiście ze świętami czy sylwestrem. Pod koniec grudnia większość polskich rodzin je przygotowuje i się nimi zajada.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta Paleo

Jest to dieta opracowana przez dr Lorena Cordaina, według danych statystycznych jedna z najpopularniejszych na tą chwilę.

Czytaj dalej...

Autor

Blogzapetytem

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

sałatka, sałatki, ogórki, śledź, sałatka śledziowa, sałatka ze śledziem, ziemniaki, śniadania, sałata lodowa, ciasto, przekąski, kolacja, ryby, sałatka warzywna, surówka, ryba, sałatka imprezowa

Inne przepisy z Blog z Apetytem

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.