Sałatka ze szparagami, jajkiem i ziarenkami

Sałatka ze szparagami, jajkiem i ziarenkami

Sałatka ze szparagami, jajkiem i ziarenkami

Trwa sezon na szparagi :) Na blogach kulinarnych pojawia się mnóstwo inspiracji na coraz to bardziej wymyślne dania ze szparagami w roli głównej...I dobrze! Bo szparagi są nie tylko eleganckie, ale i zdrowe. W dodatku niskokaloryczne. Uwielbiam je za ich chrupkość i delikatny smak, a przede wszystkim za łatwość przygotowania. I za piękny wygląd :) Korzystajmy więc jak najwięcej, bo sezon szparagowy trwa krótko. Dziś połączenie klasyczne-szparagi i jajko. W postaci sałatki, żeby było jeszcze bardziej zdrowo i syc... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zawsze głodna!

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

zawsze-glodna

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

szparagi, jajko, zdrowe, zdrowe przepisy, sałata, cebula, zielone szparagi, pieczywo, miód, kolacja, niskokaloryczne, francuskie, sałatka, sałatki, pieczenie, wegetariańska, salatka z jajkiem, lekkie dania, lekkie sałatki, sałatka na kolacje, sałatka wegetariańska, drugie danie

Inne przepisy z Zawsze głodna!

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.