Krem z dyni z bekonem i kozim serem

Krem z dyni z bekonem i kozim serem

Krem z dyni z bekonem i kozim serem

Jesień w pełni! W tym roku rozpieszcza nas ona pięknymi, kolorowymi widokami, złocistymi promieniami słońca i przyjemnymi temperaturami w ciągu dnia. Jednak wieczory z dnia na dzień robią się coraz dłuższe i coraz chłodniejsze. W takie wieczory najlepiej sprawdza się miska gorącej, gęstej zupy dyniowej. Zupa, którą chcę się dzisiaj z Wami podzielić jest bardzo aromatyczna i rozgrzewająca, a dodatek ostrej papryczki, imbiru i kurkumy sprawia, że pomaga ona walczyć z przeziębieniem. Bekon oraz kozi ser nadają jej... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Zawsze głodna!

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

9 najlepszych sałatek na imprezę!

Na każdej imprezie nie może zabraknąć dobrych drinków i smacznego jedzenia. Oczywiście najlepsze są szybkie przekąski, potocznie nazywane finger foods, jednak nie może też zabraknąć sałatek.

Czytaj dalej...

Sałatki na Sylwestra - najlepsze przepisy!

Sylwester to czas, kiedy świętuje się koniec starego roku i początek nowego. Jest to stosunkowo dość młode święto, gdyż narodziło się ono dopiero na przełomie XIX i XX wieku.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.