Grzanki z wędzonym karmazynem

Grzanki z wędzonym karmazynem

Przepis na : śniadanie

Nadmorskie śniadanie się dziś kłania. Wędzony karmazyn jak znalazł na śniadanie czy kolację. Nad morzem można wybierać w wędzonych rybach, tu plus. Jednak sprawdzi się łatwo dostępna makrela lub inna wędzona ryba, za którą przepadacie. Ot wielkie mi co! Kanapki na blogu bardziej pomysł niż konkretny przepis. Jest proste, takie polskie, tradycyjne śniadanie – kanapki. Ale nie byle jakie:) plus pozdrowienia Grzanki z jasnego pieczywa, krótko przesmażone na suchej patelni, delikatnie chrupiące. Jak ulał p...

Czytaj dalej na blogu Zasmakuj Kuchni

Warto przeczytać

12 EXTRA pokarmów, które pozwolą ci być zdrowszym!

Według dietetyków istnieje kilka pokarmów, które obecne w naszej diecie ograniczają przyrost tkanki tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...