Owsiane naleśniki z nadzieniem jabłkowo-brzoskwiniowym

Owsiane naleśniki z nadzieniem jabłkowo-brzoskwiniowym

Owsiane naleśniki z nadzieniem jabłkowo-brzoskwiniowym

Przepis na : śniadanie

Naleśniki to jedna z moich ulubionych opcji śniadania na słodko. Jedną z najprostszych opcji są po prostu naleśniki z dżemem - proste, ale pyszne. Inną opcją mogą być np. naleśniki czekoladowe  - słodkie same w sobie 😊 Dziś jednak postanowiłam przygotować coś jeszcze innego - owsiane naleśniki z nadzieniem owocowym. A że akurat miałam w kuchni jabłka i brzoskwinie, wybór owoców do nadzienia był prosty 😉 Owsiane naleśniki z nadzieniem jabłkowo-brzoskwiniowym - przepis na 4 porcje Do przygotowania naleś... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.