Czekoladowe placuszki proteinowe

Czekoladowe placuszki proteinowe

Czekoladowe placuszki proteinowe

Przepis na : śniadanie

Popularne od jakiegoś czasu puddingi proteinowe stały się całkiem niezłą inspiracją do eksperymentów w kuchni. W mediach społecznościowych możemy znaleźć wiele przepisów na śniadania czy desery przygotowane z dodatkiem takiego puddingu. Sama przygotowałam już na śniadanie  owsiankę z puddingiem proteinowym . Zostając w tematyce śniadań tym razem zdecydowałam się na czekoladowe placuszki proteinowe. Czekoladowe placuszki proteinowe - przepis na 4 porcje Do przygotowania placuszków będą Ci potrzebne: 2 opa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.