Chłodnik z ogórków kiszonych

Chłodnik z ogórków kiszonych

Chłodnik z ogórków kiszonych

Temperatury rosną, czuć już zbliżające się lato. Co prawda nie są to jeszcze trzydziestostopniowe upały, ale w sumie aż tak wiele nie brakuje... Długi weekend ma to do siebie, że trochę rozleniwia. A wysokie temperatury za oknem dodatkowo zniechęcają mnie do siedzenia w kuchni i pichcenia. Dziś więc postawiłam na coś szybkiego do przygotowania, co na dodatek nie wymaga gotowania - chłodnik idealny na upały. Co powiecie na chłodnik z kiszonych ogórków? Chłodnik z kiszonych ogórków - przepis na 4 porcje Do pr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z notatnika dietetyka

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Jak przygotowywać potrawy, by nie tracić cennej witaminy C?

Nastała już jesień, więc nasz organizm musi walczyć z bakteriami i wirusami wywołującymi przeziębienia lub grypę.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.