Makaron z cukinią

Makaron z cukinią

Makaron z cukinią

Przepis na : obiad

Nadmienię, że makaron kukurydziany. Dlaczego kukurydziany? Ponieważ znalazłam takowy w szafce kuchennej i nie chciałam, aby leżał samotnie Bóg jeden wie ile.  Dodałam do makaronu również suszonego pomidora, takie wspomnienie słonecznych wakacji we Włoszech. Przepis jest szybki i niezwykle banalny. Sezon na cukinię rozpoczął się chwilkę temu, więc warto skorzystać. Dodam, że we Włoszech cukinię tartą na dużych oczkach,   je się z makaronem w stanie surowym! Także nie przesadzajmy za bardzo ze smażeniem cuk... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Z Kuchni Do Kuchni

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.