Pizzerinki z pieczarkami

Pizzerinki z pieczarkami

Pizzerinki z pieczarkami

Ten rok obfituje w wiele wyjazdów i podróży. To też sprawia, że wpisów na blogu mniej. Ale nie przestaję gotować i wymyślać nowych przepisów. W czasie tegorocznych wycieczek bardzo sprawdziły się pizzerinki z poniższego przepisu. Były przekąską w czasie przerwy na rozprostowanie w jakimś MOPie, ale i późnym posiłkiem, gdy już dotarło się do hotelu, a zmęczenie i pusty żołądek podpowiadały "jeść i spać". Można oczywiście dodać do nich ulubione dodatki. Ja zazwyczaj dodaję pieczarki i paprykę. Składniki (na ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Weekendy w domu i ogrodzie

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Wszystko co powinieneś wiedzieć o idealnym cieście do pizzy

Pizza jest to potrawa z kuchni włoskiej, zwyczajowo używa się ciasta drożdżowego, smaruje sosem pomidorowym i sypie się tartą mozzarellą i ziołami, całość następnie piecze się w nagrzanym mocno piecu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.