zupa-bulion z golonki i wieprzowych nożek

zupa-bulion z golonki i wieprzowych nożek

zupa-bulion z golonki i wieprzowych nożek

Dobra zupa karmi Twoje cia ło i duszę, to kompletny posiłek, pożywny sposób, aby nakarmić siebie i swoją rodzinę. W wielu kulturach, buliony i zupy są pierwsza pomocą w leczenie chorych i świetny sposób, aby nakarmić dziecko. Składniki 2-3 nogi wieprzowe i golonka wieprzowa ,opcjonalnie pól kurczaka zagrodowego 2 średnie marchew pokrojona w kostkę ,lub paseczki 1 pasternak pokrojony jw. 1 pietruszka 1 średnia cebula jw.  1-2 cukinie pokrojone w kostke  1 korze ń selera obrane pokrojony jw. 1 pa... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu w mojej kuchni

Warto przeczytać

Jak uratować przesoloną zupę?

Co zrobić gdy jednak wsypie nam się za dużo soli? Jak odwrócić ten efekt i poprawić smak naszego dania?

Czytaj dalej...

Dieta kapuściana

Zupa kapuściana jest podstawą tej diety, dzięki niej możemy stracić od 3 do 6 kg.

Czytaj dalej...

Autor

JadziaJadzia

Jestem kobietą , której życie co dzień zaczyna się od nowa.. Matką, miłośniczką antyków przedmiotów z duszą i muzyki ... . .. Kolekcjonuję wspomnienia. . Jeszcze wierzę w drugiego człowieka... Gotuję i kocham gotowanie, choć nie znaczy to, że ciągle siedzę w kuchni.
Preferuję kuchnię nieskomplikowaną, w pełni korzystającą z doświadczeń poprzednich pokoleń, ale otwartą na nowości. Jestem przeciwnikiem ścisłego trzymania się wytycznych w przepisach, kocham eksperymenty w dodawaniu do potraw swoich "trzech groszy" - to nic, że nieraz wyjdzie coś nie tak - następnym razem będzie lepiej Uwielbiam to, co związane jest z dobrym jedzeniem - kulinarne zakupy i podróże..

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zupa, kurczak, golonka, ziemniaki, cukinia, mięso, kurczak z warzywami

Inne przepisy z w mojej kuchni

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.