ŻUREK BEZGLUTENOWY NA ZAKWASIE

ŻUREK BEZGLUTENOWY NA ZAKWASIE

ŻUREK BEZGLUTENOWY NA ZAKWASIE

  Odkąd przygotowuję zakwas bezglutenowy i zaczęłam piec chleby na zakwasie, pokusiłam się także o przygotowanie na nim żurku. Bezglutenowy żurek jest po prostu bajeczny w smaku. Smakuje podobnie do tradycyjnego żurku na zakwasie żytnim, ale jest taki lekki, delikatny. Szczerze to od czasu pierwszego żurku bezglutenowego, rodzinka nie chce już innego... Tak więc żurek bezglutenowy  rozgościł się u nas na dobre. Czym starszy zakwas, tym smaczniejszy żurek, choć i na świeżym też jest niczego sobie. Po... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Smaczne Zdrowe

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Sałatka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Sałatki stały się nieodłącznym elementem każdego menu. Jemy je na śniadanie, kolację, a czasami te treściwsze zastępują nam nawet obiad.

Czytaj dalej...

Przepisy na Wielkanoc - top 30

Najlepsze przepisy na Wielkanoc.

Czytaj dalej...

Autor

smacznezdrowe

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

żurek, zupa, bezglutenowe, parówki, mielone, boczek, grzyby, biała kiełbasa, kiełbasa, szynka, sałatka, sałatki, chleb, rosół, mus, chleb na zakwasie, wielkanoc, zupa grzybowa, sałatka z szynką, bez pieczenia, salatka z jajkiem, szynka gotowana, lekkie sałatki, pieczona szynka, pieczeń z szynki, pieczony boczek, chleb mieszany

Inne przepisy z Smaczne Zdrowe

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.