AROMATYCZNY KURCZAK PO PROWANSALSKU PIECZONY Z WARZYWAMI

AROMATYCZNY KURCZAK PO PROWANSALSKU PIECZONY Z WARZYWAMI

AROMATYCZNY KURCZAK PO PROWANSALSKU PIECZONY Z WARZYWAMI

Przygotowałam dla Was przepis, który przyda Wam się na co dzień, jak również na nadchodzące  święta Wielkanocne - pyszny, aromatyczny Kurczak po prowansalsku pieczony z kolorowymi warzywami... Do przyrządzenia tego prostego, a zarazem wykwintnego dania, użyłam Kurczaka Zagrodowego z Podlasia , którego w ramach współpracy otrzymałam do wypróbowania. W dzisiejszych czasach w wielu sklepach często można trafić na wątpliwej jakości kurczaka, dlatego jeśli zależy Wam na dobrym smaku, zdrowiu oraz najwyższej... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Słodko-Słony Świat Ilony

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Babka Wielkanocna - zbiór najlepszych przepisów

Babka wielkanocna - wyobrażacie sobie bez niej święta? Chyba śmiało można rzec, że jest bardziej popularnym wypiekiem wielkanocnym niż mazurek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.