Quesadilla Dukana

Quesadilla Dukana

Quesadilla Dukana

Na diecie proteinowej ciężko jest znaleźć dobrą odmianę od kurczaka, białego serka i chudych ryb. Dlatego dziś ciekawa propozycja – bardzo chuda i bardzo białkowa potrawa, która z grubsza wpisuje się w granice diety Dukana, ale polecam ją każdemu dbającemu o linię. Aha, nie jest to oczywiście quesadilla, ale na Dukanie trudno zbliżyć się do niej bardziej. Lista zakupów: Naleśnik Dukana: 2 łyżki skrobi kukurydzianej (maizeny) Nie mąki! 1 jajko ½ szklanki mleka 0% 2 plasterki żółtego sera Piórko Można go dostać w... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Proste-przepisy.pl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Autor

Andrzej ZyszczakAndrzej Zyszczak

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

naleśniki, diety, dieta, naleśnik, kurczak, danie jednogarnkowe, ciekawe przepisy, ryby, szynka, dietetyczne , pizza , ryba, pizza przepis, ciasto na pizze, dietetycznie, tarta, kurczak z serem, potrawy z kurczaka, dietetyczne naleśniki, naleśniki dietetyczne, ser biały, dania z kurczakiem, pizza na patelnie, drugie danie, dania dietetyczne, dietetyczny kurczak, ryby smażone

Inne przepisy z Proste-przepisy.pl

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.