Crunchy orzechowe- musli

Crunchy orzechowe- musli

Crunchy orzechowe- musli

Przepis na : śniadanie

Śniadanie powinniśmy dobierać tak, aby sama perspektywa rezygnacji z niego była niewyobrażalną stratą. Z pewnością trudno sobie to wyobrazić, kiedy do naszego menu wkradła się monotonia, ale mam na to pyszny, orzechowy sposób. Wiele razy powtarzałam, że nie wyobrażam sobie dnia bez śniadania. Dla mnie nie ma żadnych wymówek- mogę nie zrobić innych rzeczy, ale ten pierwszy posiłek jest u mnie koniecznością i zawsze staram się jak najlepiej go celebrować. Przez długi czas była to u mnie owsianka, którą nadal ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu peanutbuttermonster

Warto przeczytać

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Które orzechy są najzdrowsze?

Małe zestawienie orzechów.

Czytaj dalej...

Autor

gavrillagavrilla

18-latka, która w pewnym momencie postanowiła zmienić swój tryb życia. W kuchni łączy wszystkie swoje hobby: zdrowe gotowanie, fotografię i jedzenie. Z kuchni wychodzi tylko żeby poćwiczyć. Chce zarażać innych swoją pasją i dzielić się pozytywną energią:)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

zdrowe przepisy, zdrowe, śniadanie, śniadania, orzechy, pieczenie, płatki owsiane, owsiane, orzechy włoskie, dietetyczne , obiad, dietetycznie, jogurt, cynamon, miód, kokosowe, banan, pączki, budyń, owsianka, dietetyczny obiad, zdrowe obiady, granola, wegetariańska, wegańskie, słodkie, bez pieczenia, szybki obiad, obiad na szybko, dania dietetyczne

Inne przepisy z peanutbuttermonster

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.