Szybka przekąska z pyszną nowością od GoodFood w roli głównej

Szybka przekąska z pyszną nowością od GoodFood w roli głównej

Szybka przekąska z pyszną nowością od GoodFood w roli głównej

Jakiś czas temu zawitała do mnie przesyłka od GoodFood. Wcześniejsze produkty tej firmy, które miałam przyjemność testować, wspominam bardzo dobrze (czyt. smacznie), a w szczególności wafle kukurydziane- od pierwszego spróbowania są dla mnie numerem jeden. Poprzeczka została podniesiona wysoko i byłam niezwykle ciekawa czy "nowość" zaskoczy mnie równie pozytywnie. A cóż jest tą "nowością"? Zapakowane w zgrabne, małe opakowanie (30g) wafle ryżowo-kukurydziane o smaku karmelowym. Ostatnie słowo z pewnością nie um... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu peanutbuttermonster

Warto przeczytać

Halloween najlepsze przepisy!

Święto Halloween pojawiło się w naszym kraju w latach 90-tych, jednak dopiero od kilku lat cieszy się sporą popularnością.

Czytaj dalej...

Szybkie przekąski na Sylwestra. Szybkie przekąski na imprezę.

Nie ma nic lepszego na każdej domowej imprezie, jak szybkie przekąski. Minimum wysiłku, a maximum smaku, to główna ich zaleta.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

gavrillagavrilla

18-latka, która w pewnym momencie postanowiła zmienić swój tryb życia. W kuchni łączy wszystkie swoje hobby: zdrowe gotowanie, fotografię i jedzenie. Z kuchni wychodzi tylko żeby poćwiczyć. Chce zarażać innych swoją pasją i dzielić się pozytywną energią:)

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

wafle, jabłka, żurawina, dietetyczne , ciekawe przepisy, obiad, dietetycznie, przekąska, przekąski, mus, bezglutenowe, dietetyczny obiad, orzechy, wegańskie, obiad na szybko, szybki obiad, dania dietetyczne, szybkie przekąski, dania na gorąco

Inne przepisy z peanutbuttermonster

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.