Kaszotto z kurczakiem i pieczonymi burakami

Kaszotto z kurczakiem i pieczonymi burakami

Kaszotto z kurczakiem i pieczonymi burakami

Przepis na : obiad

Muszę przyznać, że od kiedy spróbowałam pieczonych buraków, to mam do nich niesamowitą słabość. Dodatkowo bardzo mi smakują w połączeniu z tymiankiem. Ta potrawa nie tylko jest bardzo smaczna, ale również zdrowa. To świetne urozmaicenie naszej diety. Lubię ją jeść z delikatnym dipem jogurtowym, ale bez niego też jest smaczna. SKŁADNIKI 1 kg buraków oliwa kilka gałązek tymianku 400 g piersi z kurczaka 10 liści buraków 300 g kaszy jęczmiennej 1,5 litra rosołu lub kostka rosołowa 200 g sera feta lub słonego s... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Passions hobbies life

Warto przeczytać

Buraczki tarte na zimę

Tarte buraczki na zimę do słoików to obowiązkowy twór z buraków w naszej piwnicy. Można je podawać jako dodatek do obiadu, od razu ze słoika.

Czytaj dalej...

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Autor

EjszetkaEjszetka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

buraki, burak, feta, kurczak, rosół, dipy, pierś, mięso, piersi, pierś z kurczaka, pierś kurczaka, dieta, dania obiadowe, dania z kurczakiem, kurczak pieczony, potrawy z kurczaka, bez pieczenia, dania z piersi kurczaka, mięsa pieczone, dania bez mięsa

Inne przepisy z Passions hobbies life