OPONKI CZEKOLADOWE Z SOLONYM KARMELEM I ORZECHAMI

OPONKI CZEKOLADOWE Z SOLONYM KARMELEM I ORZECHAMI

OPONKI CZEKOLADOWE Z SOLONYM KARMELEM I ORZECHAMI

Przepis na : deser

Niedługo Tłusty czwartek, a co za tym idzie na naszych stołach królować będą pączki , oponki , faworki , róże i inne karnawałowe przysmaki. Dziś mam dla Was przepis na fantastyczne czekoladowe oponki, które są świetnym pomysłem nie tylko na Tłusty Czwartek. Oblane solonym karmelem i chrupiącymi orzechami zachwycą nie tylko oczy, ale i podniebienie. Robi się je błyskawicznie i tak samo szybko znikają. Spróbujcie! SKŁADNIKI: ( ok. 15 szt ) * mąka – 110 g * ser biały półtłusty – 130 g * kakao – 15 g * wanilia &... czytaj dalej...

Polecają przepis

Czytaj dalej na blogu Ostra na Słodko

Warto przeczytać

15 najlepszych przepisów na Tłusty Czwartek

Według chrześcijańskiego kalendarza jest to ostatni czwartek przed wielkim postem, znany również pod inną nazwą „zepsuty czwartek”.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta na pamięć i koncentrację

Problemy z pamięcią i koncentracją mogą wynikać w szczególności z tego co spożywamy. Podczas wzmożonego wysiłku naszego mózgu, potrzebuje on dużej ilości glukozy, gdyż podczas nauki pracuje on na podwyższonych obrotach.

Czytaj dalej...

Autor

Ostra na SłodkoOstra na Słodko

http://ostra-na-slodko.pl/

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

orzechy, ser biały, faworki, pączki, polewa, ciasteczka, ciastka , ciasto, desery, deser, czekolada, oponki karnawałowe, ciasto z masa, ciasta z masa, smażony ser, ciasto z orzechami, biała polewa do ciasta, szybki deser, biała czekolada, szybkie ciasto, ciasto czekoladowe, ciasta czekoladowe, polewa czekoladowa

Inne przepisy z Ostra na Słodko

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.