KETO RACUCHY BIAŁKOWE (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy, redukcja)

KETO RACUCHY BIAŁKOWE (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy, redukcja)

KETO RACUCHY BIAŁKOWE (keto, LCHF, paleo, bez glutenu i laktozy, redukcja)

Przepis na : śniadanie

Keto racuchy białkowe, to kolejna propozycja na racuszki obok tych z przepisu na pulchne racuchy oraz ich wersję bez laktoz y. Jednak tym razem znajdziecie w nich makro z większym udziałem białka i niższym tłuszczów, czyli idealne na redukcji. Keto racuchy białkowe powstały na potrzeby moich podopiecznych, którzy nie mają tostera lub gofrownicy i nie mogą przygotować gofrów białkowych . Doskonale sprawdzają się nie tylko na deser, ale i na śniadanie czy kolację. Są przepyszne, niezwykle sycące a ich przygot... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Ola la LCHF

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

Ola la LCHFOla la LCHF

Mam na imię Ola i od 2013 roku jestem fanką LCHF i ketozy, dzięki którym udało mi się schudnąć 25 kg oraz odzyskać zdrowie. Ola la LCHF to blog o odżywianiu wg modelu LCHF (low carb high fat). Znajdziecie tu zatem wszelkie informacje na temat diet wysokotłuszczowych i niskowęglowodanowych takich jak LCHF, ketogeniczna czy optymalna.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

racuchy, śniadania, bez pieczenia, gofry, bezglutenowe, kolacja, fit, mascarpone, mak, śniadanie, deser fit

Inne przepisy z Ola la LCHF

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.