Kilka ciekawych przepisów na koktajle i smoothie

Kilka ciekawych przepisów na koktajle i smoothie

Kilka ciekawych przepisów na koktajle i smoothie

K oktajle i smoothie mogą skutecznie zastąpić niektóre posiłki. Świetnie sprawdzają się w roli śniadań, mogą odżywić w porze lunchu lub stać się lekką kolacją po ciężkim dniu pracy. Przygotowanie ich w domu jest niezwykle łatwe, a po przelaniu ich do specjalnego kubka lub butelki bez trudu możesz je zabrać ze sobą w drogę. Poznaj kilka prostych przepisów, które szybko i prosto zrealizujesz we własnej kuchni! Smoothie truskawkowo-bananowe Do przygotowania takiego smoothie, będziesz potrzebować wyciskarki do c... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Okiem Blondynki by McBlondi

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

McBlondiMcBlondi

Cześć! :)
Mam na imię Magda i jestem nieanonimową Kosmetykoholiczką :D oraz wielką Gadżeciarą, Wielbicielką dobrej kawy, Miłośniczką kotów i niepoprawną Optymistką ;)
Na co dzień Specjalistka do zadań specjalnych. Po godzinach Blogerka z milionem pomysłów na minutę. Prowadzę bloga http://okiemblondynki.pl -subiektywnie o kosmetykach, lifestyle'u, testowaniu i zdrowym trybie życia :) bezglutenowej.

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

smoothie, koktajle, banan, truskawka, truskawki, płatki owsiane, z jagodami, śniadania, fit, owsianka, bezglutenowe, bananowe, awokado, dieta, szpinak, kolacja, syrop, kiwi

Inne przepisy z Okiem Blondynki by McBlondi

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.