Sałatka ziemniaczana z ogórkami

Sałatka ziemniaczana z ogórkami

Sałatka ziemniaczana z ogórkami

Przepis na : śniadanie

Sałatki są proste, idealne jako samodzielne dania lub dodatek do mięs, ryb. U nas przeważnie pysznią się jako samodzielne danie. Dziś ziemniaczana z ogórkami, zapraszam serdecznie. Sałatka jest lekko pikantna, kremowe ziemniaki, chrupiące ogórki kiszone a w sezonie małosolne, spróbujcie koniecznie. Ziemniaczana sałatka z ogórkiem. CZYTAJ DALEJ czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje Małe Czarowanie

Warto przeczytać

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta na zaparcia

Ograniczenie niektórych produktów pozwoli zwalczyć zaparcia osobom na to podatnym. Trzeba zmienić trochę dotychczasowe zasady żywieniowe, by wspomóc pracę jelit.

Czytaj dalej...

Fit przepisy

Zbiór fit przepisów na każdą okazję : obiad, śniadanie, deser, czy kolację. Jeśli dbasz o linię, to zestawienie tych przepisów jest idealne dla Ciebie :-)

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.