Szybka drożdżówka bez wyrastania

Szybka drożdżówka bez wyrastania

Szybka drożdżówka bez wyrastania

Prosta , a jaka szybka do zrobienia...drożdżówka wg tego przepisu i cytuję przepis w całości..a ja zwiększyłam proporcje..uznałam , że drożdżówka z 240 g mąki dla mojej rodzinki będzie za mała.. Ciasto: 1 jajko  60 g masła  3/4 szklanki mleka  3 łyżki cukru  40 g świeżych drożdży  240 g mąki pszennej  Kruszonka: 50 g mąki  25 g cukru  35 g masła  Wszystkie składniki kruszonki zagnieść w miseczce na jednolitą masę, włożyć do lodówki. W garnku roztopić masło w mleku, o... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Autor

BożenaBożena

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

ciasto, drozdzowka, drożdżówki , jajko, drożdżowe, ciasto z masa, ciasta z masa, lekkie ciasto, szybki ciasto, szybkie ciasto, proste i szybkie ciasto, proste ciasto, ciasto z bezami, ciasta drozdzowe, ciasto drożdżowe, bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, ciasta bez pieczenia, szybkie ciasto bez pieczenia

Inne przepisy z Moje domowe kucharzenie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.