Pałki z kurczaka pieczone

Pałki z kurczaka pieczone

Pałki z kurczaka pieczone

Pyszne i proste .... wystarczy kurczaka [u mnie pałki] zamarynować, a przełożyć potem do blaszki i upiec.Marynata z miodu, ketchupu i przypraw wedle gustu..u mnie przyprawy trudno określić jakie..chyba wszystkiego po trochę co było pod  ręką..ha ha..a efekt  końcowy .... pyszny..Do marynowania kurczaka użyłam miski ..rewelacja ... wystarczy włożyć do miski, wlać  marynatę, zamknąć pokrywę i odpowietrzyć.Zakręcić miską i odstawić do lodówki.Prosto, szybko i bez brudzenia rąk..i oczywiście mięsko sz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Który miód jest najlepszy? Lecznicze właściwości miodu.

Właściwości miodu zależą od tego jakiego on jest pochodzenia. Pszczeli jest bakteriobójczy i antyseptyczne. Mimo tego ożywia mózg i korzystnie wpływa na pracę układu krwionośnego.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Autor

BożenaBożena

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kurczak pieczony, pieczenie, pałki kurczaka, miód, kurczak w miodzie, kurczak, marchewka, proste i szybkie przepisy, marynaty, mięso, dania z kurczakiem, mięsa pieczone, kurczak w marynacie, szybki kurczak, bez pieczenia, dania bez mięsa

Inne przepisy z Moje domowe kucharzenie

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.