Drożdżówki z serem i jagodami

Drożdżówki z serem i jagodami

Drożdżówki z serem i jagodami

  Nie mogłam opuścić takiego wydarzenia-wspólnego pieczenia bułeczek drożdżowych z serem i owocami. Ostatnio często piekę różne drożdżówki [ parę dni temu były drożdżówki z makiem , postaram się też wstawić przepis], które zjadamy ze smakiem w domu i ja biorę takie bułeczki do pracy na śniadanie.Te bułeczki piekłam oj już późno, coś przed godziną 24 i stąd tylko takie zdjęcie.Rano pobudka, szykowanie się do pracy itd i brak czasu na robienie zdjęć, a po powrocie z pracy to już nie było z czego zrobić ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Moje domowe kucharzenie

Warto przeczytać

Ciasto „Trzy Szklanki”. Każdy Kawałek Rozpływa Się W Ustach. Genialnie Prosty I Szybki Przepis.

Przepisów jest bardzo wiele, w każdym domu króluje inne ciasto. Chciałabym przedstawić wam przepis na ciasto, które bardzo często nazywa się Trzy szklanki. Ciasto jest bardzo proste i pyszne, a przepis prosty, nawet amator cukierniczy sobie z nim poradzi.

Czytaj dalej...

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jakich owoców nie powinno się ze sobą łączyć?

To, że zdrowa dieta powinna być bogata w duże ilości warzyw i owoców każdy z nas wie, lecz gdy nie jesteśmy specjalistami od zdrowia często nie mamy pojęcia, których produktów nie powinno się ze sobą łączyć.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.