Parówki nadziewane szpinakiem (Keto, Paleo, LowCarb)

Parówki nadziewane szpinakiem (Keto, Paleo, LowCarb)

Parówki nadziewane szpinakiem - idealne walentynkowe keto śniadanie Dlaczego walentynkowe? Bo parówki nadziewane szpinakiem mają kształt serca! A że Walentynki już wkrótce, to dzisiejsza propozycja wpasowuje się perfekcyjnie w aktualne klimaty... :) Poza tymi okolicznościami lub jeśli nie chcesz za pomocą keto śniadania dokonywać żadnych miłosnych deklaracji, można je uformować w kształt łódki. :D Parówki są nadziewane i to na bogato! Bocz ek , szpinak i jajka stanowią świetną kompozycję smakową, a ser, którym pos...

Czytaj dalej na blogu Modern Cave Girl

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak sprawdzić czy jajka są świeże?

Jajka są dosyć bardzo popularnym składnikiem wielu potraw. Wykorzystuje się je przy pieczeniu ciasta, robieniu sosów, placków ziemniaczanych, majonezu, jajecznicy itd

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.