Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem

Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem

Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem

Przepis na : obiad

Nikogo nie zaskoczy rabarbar w drożdżówce czy w kompocie. Natomiast rabarbar połączony z mięsem spotkać możemy nieco rzadziej. Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem Szkoda, że rabarbar dostępny jest tylko przez krótki okres w ciągu roku. Swojego czasu myślałam o tym aby mrozić rabarbar jednak doszłam do wniosku, iż nie ma to sensu, gdyż po rozmrożeniu jego konsystencja nie jest zbyt fajna. Jeśli chcemy korzystać ze smaku rabarbaru przez okrągły rok to polecam zrobić dżem. W sezonie rabarbar wykorzystujemy ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

mięso, szynka, pieczona szynka, pieczeń z szynki, ziemniaki, ciasto, karkówka, schab, dania obiadowe, ogórki kiszone, ogórki, tarta, śledź, drozdzowka, drożdżówki , obiad, pieczone ziemniaki, bez pieczenia, karkówka pieczona, pieczona karkówka, ciasto z kremem, ciasta z kremami, ciasta bez pieczenia, ciasto bez pieczenia, ciasto słonecznikowe, karkówka w cebuli, karkówka na obiad

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.