Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem

14
 • Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem
 • Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem

  Przepis na : obiad

  Nikogo nie zaskoczy rabarbar w drożdżówce czy w kompocie. Natomiast rabarbar połączony z mięsem spotkać możemy nieco rzadziej. Szynka wieprzowa pieczona z rabarbarem Szkoda, że rabarbar dostępny jest tylko przez krótki okres w ciągu roku. Swojego czasu myślałam o tym aby mrozić rabarbar jednak doszłam do wniosku, iż nie ma to sensu, gdyż po rozmrożeniu jego konsystencja nie jest zbyt fajna. Jeśli chcemy korzystać ze smaku rabarbaru przez okrągły rok to polecam zrobić dżem. W sezonie rabarbar wykorzystujemy ... Czytaj dalej na blogu mecooks


  Tematycznie do tego przepisu

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
   Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

   Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

  • Dieta cebulowa
   Dieta cebulowa

   Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

  Inne przepisy z mecooks

  Dodaj komentarz