Pieczarki nadziewane kaszą

15
 • Pieczarki nadziewane kaszą
 • Pieczarki nadziewane kaszą

  Przepis na : obiad

  Kasza to nic innego jak jadalne nasiona zbóż lub zbóż rzekomych. Wyróżnić możemy te, które mają w sobie gluten jak i te bezglutenowe. Pieczarki nadziewane kaszą U siebie w domu najczęściej sięgam po kaszę gryczaną. Podaję ją jako dodatek do mięsnych dań obiadowych głównie. Znacznie rzadziej przygotowywuję dania z wykorzystaniem kaszy jaglanej. Kaszę jaglaną używam głównie do gołąbków i oczywiście także jako jeden z dodatków do obiadu. Tym razem postawiłam na kaszę jaglaną w wersji, w której wykorzystałam ją ... Czytaj dalej na blogu mecooks


  Tematycznie do tego przepisu

  • Skuteczne domowe syropy na przeziębienie
   Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

   Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

  • Dieta Montignaca
   Dieta Montignaca

   Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

  • Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej
   Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

   Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

  • Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!
   Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

   Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

  Inne przepisy z mecooks

  Dodaj komentarz