Pieczarki nadziewane kaszą

Pieczarki nadziewane kaszą

Pieczarki nadziewane kaszą

Przepis na : obiad

Kasza to nic innego jak jadalne nasiona zbóż lub zbóż rzekomych. Wyróżnić możemy te, które mają w sobie gluten jak i te bezglutenowe. Pieczarki nadziewane kaszą U siebie w domu najczęściej sięgam po kaszę gryczaną. Podaję ją jako dodatek do mięsnych dań obiadowych głównie. Znacznie rzadziej przygotowywuję dania z wykorzystaniem kaszy jaglanej. Kaszę jaglaną używam głównie do gołąbków i oczywiście także jako jeden z dodatków do obiadu. Tym razem postawiłam na kaszę jaglaną w wersji, w której wykorzystałam ją ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

pieczarki, kasza jaglana, tarta, kasza gryczana, gołąbki, obiad, dania obiadowe, dania mięsne, przystawki, fit, bezglutenowe, śledź, feta, kolacja, ser feta

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.