Kimchi

Kimchi

Kimchi

Kimchi to tradycyjne danie kuchni koreańskiej , które składa się z fermentowanych warzyw. Podstawą kimchi jest kapusta pekińska i biała rzepa, doprawione gochugaru (mielonym chili) lub gochujang (kremem z chili), imbirem, zieloną cebulą i czosnkiem. W niektórych wersjach kimchi znaleźć można także słone owoce morza takie jak suszone krewetki. Przygotowanie kimchi jest bardzo proste. Warzywa należy pokroić, posolić, doprawić i odstawić na kilka dni do sfermentowania w temperaturze pokojowej. Kimchi podawane jes... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Autor

mecooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

kapustą, sosy, kapusta pekińska, tarta, krewetki, zupa, makaron, surówka, kanapki, mięso, ryż, owoce morza, zupa krem, mięso mielone, zupa rybna

Inne przepisy z MeCooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.