Jajka nadziewane szynką, chrzanem i jabłkiem

Jajka nadziewane szynką, chrzanem i jabłkiem

Jajka nadziewane szynką, chrzanem i jabłkiem

Nadziewane jajka to potrawa, która kojarzy mi się z Wielkanocą . Jajek w takiej formie na pewno nie może zabraknąć na wielkanocnym stole . Jajka nadziewane szynką, chrzanem i jabłkiem Nadziewane jajka są świetną propozycją na jedną z wielkanocnych przekąsek . Tego rodzaju jajka oczywiście możemy przygotować nie tylko w tym okresie. W każdym innym czasie podane na śniadanie czy na kolację sprawdzą się fantastycznie. W okresie wielkanocnym na stole gości szynka wędzona . Taką to właśnie szynkę dodałam do nadzieni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

jabłka, szynka, jajka nadziewane, śniadania, przekąski, przekąska, wielkanoc, kolacja, śledź, pasta, pasty, jajka na święta, szynka gotowana, śledź w śmietanie

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.