Jajecznica w bułce z pieczarkami i szczypiorkiem

Jajecznica w bułce z pieczarkami i szczypiorkiem

Jajecznica w bułce z pieczarkami i szczypiorkiem

Przepis na : śniadanie

Nie wyobrażam sobie dnia, w którym ze swojego jadłospisu miałabym usunąć jajka. Jajecznica w bułce z pieczarkami i szczypiorkiem Lubię je w wielu postaciach, używam ich często zarówno do sałatek, ciast, past, smażę, gotuję i robię całą masę różnorakich dań z ich użyciem. Oczywiście wszystko z umiarem. Wiadomo, nie jem codziennie na śniadanie pięciu jajek na twardo. Jem za to co drugi dzień jedno jajko na miękko a przy weekendzie dość często robię jajecznicę. Nie wspominam o ciastach czy sałatkach, bo tymi ... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu mecooks

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dlaczego warto jeść jajka?

Jajka są bardzo popularne w kuchni ze względu na smak i ilość zastosowań.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Autor

MeCooks

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

bułki, jajecznica, pieczarki, śniadania, sałatka, sałatki, mielone, ciasto, pasta, jajko w koszulce, bułka pszenna, zupa, omlet, ciastka kremówki, śledź, grill, przekąski, kolacja, przekąska, salatka z jajkiem, ciasta z masa, pieczarki w cieście, pieczarki przekąska, śledź w śmietanie, śledź w cieście, lekkie sałatki, sałatka na grilla, salatki do grilla

Inne przepisy z mecooks

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.