Azjatycka sałatka z makaronem ryżowym

Azjatycka sałatka z makaronem ryżowym

Azjatycka sałatka z makaronem ryżowym

Lekka, aromatyczna, azjatycka sałatka z makaronem ryżowym vermicelli, warzywami i orzeszkami ziemnymi. Do smaku doprawiona świeżymi ziołami, sosem sojowym oraz sosem rybnym i podana z chrupiącymi orzeszkami ziemnymi. Sałatkę tą podać można na przystawkę lub zaserwować jako danie główne . Jest mało kaloryczna oraz szybka do przygotowania . W wersji podstawowej tejże sałatki nie znajdziecie mięsa, sera ani ryb. Natomiast w wersji urozmaiconej można do niej dodać ser tofu , smażone mięso z kurczaka, grillowane... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu MeCooks

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.