Mechanik w kuchni … Restauracji „Styl 70”

Mechanik w kuchni … Restauracji „Styl 70”

Mechanik w kuchni … Restauracji „Styl 70”

Przepis na : deser

Fantastyczna przygoda z profesjonalną i smaczną kuchnią i tak ja lubię poznawać czyli od kuchni. Ale od początku jak do tego doszło.  Szukając pomysłu na zabawę Andrzejkową 2018 z pośród kilkunastu propozycji wybraliśmy właśnie propozycję   Restauracji „Styl 70” z trzech powodów: oprawy muzycznej, oryginalnego występu iluzjonisty Błażeja oraz o czym słyszałem już wcześniej wyśmienitej kuchni a w Andrzejki podanej w niespotykanej zbyt często formie bufetu szwedzkiego. Bogate menu oraz świetne podan... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Mechanik w kuchni

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Najlepsza dieta na zimę

Nasza dieta podczas zimy powinna skupiać się nie tylko na tym, by zrzucić zbędne kilogramy, lecz także utrzymać odpowiednią odporność organizmu.

Czytaj dalej...

Jak łatwo i szybko obrać jajka ze skorupki?

Wydawać się może, że każdy potrafi ugotować jajko na twardo i potem je obrać. Niestety najwięcej problemów jest z tą drugą czynnością.

Czytaj dalej...

Gotowanie jajek na miękko, półtwardo, twardo i w koszulce

Gotowanie jajek nie jest wcale łatwe. Mając ochotę płynne żółtko, często się zdarza, że musimy się zadowolić jajkiem ugotowanym na twardo lub na odwrót.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.