Dietetyczny indyk zapiekany z mozarellą - 306 kcal

Dietetyczny indyk zapiekany z mozarellą - 306 kcal

Dietetyczny indyk zapiekany z mozarellą - 306 kcal

Przepis na : obiad

Wiele z nas - mam - marzy o powrocie do figury z przed ciąży, lub nawet o zgubieniu kilogramów, które zadomowiły się na biodrach i boczkach GRUBO przed ciążą. Da się, trzeba tylko postanowić i ... trzymać się postanowienia - cała filozofia, ale jak trudna do zrealizowania.    Nie martw się, że na diecie będzie niesmacznie, że będziesz głodna, że żarcie będzie jałowe i bez smaku, bo to tylko szukanie wymówek. Zacznij od tego przepisu na obiad - to tylko około 300 kcal, a nie wygląda i już na pewno ni... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Matka Żywicielka

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Autor

Matka ŻywicielkaMatka Żywicielka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

papryka, mięso, ziemniak, ziemniaki, pieczenie, ser, diety, dieta, indyk, mielone, obiad, słodkie, boczek, pierś z indyka, piersi, pierś, mięso na obiad, warzywa, mięsa pieczone, pieczone ziemniaki, mięso mielone, pieczeń z mięsa mielonego, pieczeń z mielonego, ziemniaki na obiad, pieczony boczek, dania bez mięsa, bez pieczenia, dania z piersi indyka, mielone z warzywami

Inne przepisy z Matka Żywicielka

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.