Drobiowe sakiewki z porem i papryką

Drobiowe sakiewki z porem i papryką

Drobiowe sakiewki z porem i papryką

Przepis na : obiad

Drobiowe sakiewki z porem i papryką Jeśli szukacie przepisów na obiad z piersią kurczaka , polecam drobiowe sakiewki z porem i papryką. Są bardzo proste w przygotowaniu, wymagają minimum pracy i składników. Kieszonki z kurczaka z serem i warzywami mogą być faszerowane różnymi składnikami, warto wykorzystać to, co akurat mamy w lodówce i co najbardziej lubimy. Sprawdzi się tu większość jarzyn i serów - zamiast żółtego sera warto wypróbować wersji z serami pleśniowymi lub fetą. Moja faszerowana pierś z kurczak... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Lekcje w kuchni

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Sałatka z kurczakiem - 15 najlepszych przepisów

Sałatka z kurczakiem ma wielu swoich "wielbicieli", zarówno wśród tych, którzy dbają o linię, jak i wśród tych, którzy kalorii nie liczą.

Czytaj dalej...

Zdrowe odżywianie - zdrowe warzywa

Te warzywa są dla naszego organizmu bardzo wartościowe!

Czytaj dalej...

Dieta cebulowa

Dieta cebulowa, trwa zwykle od 2 do 3 tygodni, jest dietą odchudzającą przeznaczoną dla osób dorosłych. Podstawą diety są warzywa cebulowe. Cebula, por, szczypior oraz czosnek.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.