Naleśniki wytrawne

Naleśniki wytrawne

Naleśniki wytrawne

Naleśniki to taki wdzięczny temat, że wepchać tam można właściwie wszystko. Wystarczy trochę pokombinować z ciastem i proszę bardzo, najlepszy obiad na świecie gotowy, a my nurzamy się w blasku zajebistości i chwały, bo tacy zdolni jesteśmy. Dziś mam dla was naleśniki wytrawne, które możecie wykorzystać nawet jako zamiennik chleba do kanapek. Ha! Jak właśnie się zapowietrzyliście z oburzenia, lub brwi wam podjechały od linii włosów i wyglądacie jak po źle zrobionym botoksie czoła, to ja się nie dziwie, ja to r... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu ladykitchen

Warto przeczytać

Jajka faszerowane - najlepsze przepisy

Jajka faszerowane to świetna alternatywa dla zwykłych jajek. Możemy je nadziać pieczarkami, pomidorami, czy też różnego rodzaju rybami.

Czytaj dalej...

Dieta dla rzucających palenie

Od palenia tytoniu można się uzależnić tak samo jak od wielu innych rzeczy, gdyż przynosi to nam w pewnym sensie ulgę. Lecz oprócz tego jest wiele negatywnych efektów tego uzależnienia.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.