Truskawkowy koktajl orzeźwiający

Truskawkowy koktajl orzeźwiający

Truskawkowy koktajl orzeźwiający

Sezon na truskawki pomału się kończy, więc to już ostatnia szansa na pyszny koktajl. Możecie oczywiście zrobić go również z mrożonych truskawek, ale aż tak smaczny nie będzie. Koktajl przygotujemy na bazie kefiru, aby był jeszcze bardziej pożywny, zdrowy, dietetyczny i orzeźwiający. Składniki ok. 200g truskawek 250 ml kefiru (prosto z lodówki) 1 łyżka miodu (albo 1 banan) Czy wiecie jak rozpoznać jakie kupiliśmy truskawki? Krajowe czy importowane. Sprawdźcie! Truskawkowy koktajl orzeźwiający – przepis Truskawki... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.