Tagliatelle ze szpinakiem i fetą

Tagliatelle ze szpinakiem i fetą

Tagliatelle ze szpinakiem i fetą

Przepis na : obiad

Tagliatelle ze szpinakiem i fetą to bardzo prosty, bardzo smaczny i szybki w przygotowaniu obiad. Posiłek ten przygotujecie dosłownie w 15 minut. Oczywiście nie wszyscy przepadają za szpinakiem, więc nie wszyscy skorzystają z przepisu. Jednak kluczem tego makaronu jest odpowiednie przyprawienie szpinaku, aby nadać mu wyrazistości, bo sam szpinak jest nijaki. Podajcie obiad z makaronem, który lubicie, ja tym razem wykorzystam makaron typu tagliatelle. Nie będę ukrywał, że jest to jeden z moich ulubionych ty... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.