Szaszłyki z szynki na grilla

Szaszłyki z szynki na grilla

Szaszłyki z szynki na grilla

Szaszłyki z szynki na grilla to jedno z moich ulubionych dań, które można przygotować podczas rodzinnego grillowania. Takie szaszłyki musimy przygotować chwilę wcześniej. Dobrze, jak mięso się zamarynuje i przejdzie aromatem ziół, które dodamy do marynaty. Do marynaty możecie dodać dowolne zioła jakie lubicie. Tym razem polecam Wam użycie oleju, bowiem ma on większą temperaturę palenia. Składniki na marynatę 7 łyżek oleju 1 łyżeczka oregano 1 łyżeczka słodkiej papryki szczypta ostrej papryki 1/2 łyżeczki majerank... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.