Spaghetti z mięsem mielonym i sosem pomidorowym

Spaghetti z mięsem mielonym i sosem pomidorowym

Spaghetti z mięsem mielonym i sosem pomidorowym

Przepis na : obiad

Spaghetti z mięsem mielonym i sosem pomidorowym to pyszne, pożywne danie przygotowane trochę we włoskim stylu, trochę w polskim. Przygotowanie tego dania nie jest skomplikowane, a wręcz przeciwnie, proste i szybkie. Spaghetti z mięsem mielonym możecie podać posypane startym żółtym serem – to w stylu polskim, albo startym parmezanem – to już we włoskim stylu. Tym daniem naje się każdy i każdy go lubi. Z całą pewnością również dzieciaki będą zachwycone takim obiadem. Sprawdźcie jak szybko je przygotować... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Naturalne antybiotyki, które musisz poznać!

Dłuższe stosowanie antybiotyku może spowodować, że dane bakterie po prostu się na niego uodpornią i może dojść do sytuacji, że nie będzie czym już leczyć chorych osób.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.