Pudding chia z musem malinowym

Pudding chia z musem malinowym

Pudding chia z musem malinowym

Przepis na : śniadanie

Pudding chia z musem malinowym to pomysł na słodki deser, albo zdrowe, bardzo pożywne śniadanie. Jeśli jednak chcemy zjeść go na śniadanie, to musimy przygotować go wieczorem dnia wcześniejszego. Pudding przed podaniem musi stać przynajmniej 2-3 godziny w lodówce. Przepis na Chia z musem z mango Składniki 2 łyżki ziaren szałwii hiszpańskiej (chia) 100 ml mleka migdałowego 1 łyżeczka ekstraktu z wanilii 1 łyżka syropu klonowego Składniki na mus malinowy 2 łyżki miodu 100g mrożonych malin 50 ml mleka migdało... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.