Płatki orkiszowe z serkiem homogenizowanym

Płatki orkiszowe z serkiem homogenizowanym

Płatki orkiszowe z serkiem homogenizowanym

Przepis na : śniadanie

Płatki orkiszowe z serkiem homogenizowanym, brzoskwinią i odrobiną czekolady to szybki pomysł na lunch. Oczywiście nikomu nie zaszkodzi odrobina słodyczy, ale jeśli chcecie możecie zrezygnować z polewy czekoladowej. Szybki przepis na Odchudzanie – Płatki owsiane Składniki (na 1 porcję) 3 łyżki płatków orkiszowych 6 łyżek wody 1 brzoskwinia 150g serka homogenizowanego polewa czekoladowa Płatki orkiszowe z serkiem homogenizowanym – przepis Płatki orkiszowe namaczamy w wodzie przez ok. 3 minuty. Nastę... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.