Pasta kanapkowa z czerwonej fasoli

Pasta kanapkowa z czerwonej fasoli

Pasta kanapkowa z czerwonej fasoli

Przepis na : śniadanie

Pasta kanapkowa z czerwonej fasoli to błyskawiczny przepis na zdrowy i bardzo smaczny dodatek do pieczywa. Pastę przygotujemy bardzo szybko, wykorzystamy do tego już gotową, ugotowaną fasolę z puszki. Mając przygotowane wcześniej składniki, możemy przygotować nasze śniadanie w kilka minut. Pastę możemy podać ze świeżym razowym pieczywem, wtedy smakuje najlepiej oraz z kiszonym ogórkiem. Składniki 400g czerwonej fasoli z puszki 2 ząbki czosnku 4 łyżki oliwy sól pieprz 1/3 łyżeczki słodkiej papryki 1/3 łyżeczki ostr... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.