Pasta curry z ciecierzycy

Pasta curry z ciecierzycy

Pasta curry z ciecierzycy

Przepis na : śniadanie

Pasta curry z ciecierzycy to fajny pomysł na szybkie i smaczne śniadanie w stylu orientalnym. Tej pasty nie można nazwać hummusem, co prawda jej sposób przygotowania jest prawie identyczny, jednak różni się jednym szczegółem. Do hummusu zawsze dodajemy odrobinę pasty sezamowej Tahini, tym razem jednak jej nie będzie. Ta pasta najlepiej smakuje podana ze świeżym, razowym pieczywem i świeżymi warzywami – papryką, ogórkiem zielonym i pomidorem. Gotowanie to ma być przyjemność, trzeba gotować szybko, zdro... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.