Grillowane szparagi z jajkiem w koszulce

Grillowane szparagi z jajkiem w koszulce

Grillowane szparagi z jajkiem w koszulce

Przepis na : śniadanie

Grillowane szparagi z jajkiem w koszulce to doskonały pomysł na pożywne i smaczne śniadanie. Ładnie ułożone na talerzu szparagi udekorowane jajkiem w koszulce oraz grillowanymi pomidorkami koktajlowymi to również doskonała propozycja na lekki letni obiad bądź kolację. Składniki: 1/3 pęczka zielonych szparagów (około 150g), jedno duże jajko, jedna łyżka stołowa octu winnego, sól, świeżo zmielony pieprz, masło lub odrobina oliwy, jedna bądź dwie gałązki pomidorków koktajlowych. Grillowane szparagi z jajkiem w koszulce... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.