Chlebek czosnkowo- ziołowy

Chlebek czosnkowo- ziołowy

Chlebek czosnkowo- ziołowy

Chlebek czosnkowo- ziołowy to szybka propozycja na dodatek na przykład do sałatki Greckiej. Ten chlebek podajemy zaraz po upieczeniu i każdy z gości urywa sobie go kawałek. Najlepiej smakuje jeszcze ciepły. Przygotowanie tego dodatku jest niezmiernie szybkie, bo ciasto nie wymaga wyrastania, tylko od razu po przygotowaniu ciasto, możemy robić chlebek. Do przygotowania go wykorzystajcie ulubione zioła i dodatki. Składniki 600g mąki pszennej 300 ml wody 20g świeżych drożdży sól 2 łyżki oliwy Dodatkowo 1/2 pęcz... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarnyblog.pl - wiesz jak gotować!

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta śródziemnomorska – przepis na długie i zdrowe życie

Średnia wieku mieszkańców Grecji, Włoch lub Hiszpanii jest wyższa, dlatego gdyż ich dieta opiera się w szczególności na rybach, warzywach i owocach morza.

Czytaj dalej...

Dieta Pegan - na czym polega?

Dieta Pegan inaczej Paleo-Vegan powstała z połączenia wegańskich zwyczajów i diety paleo, która opiera się na jedzeniu mięsa i ryb. Na czym to polega?

Czytaj dalej...

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.