Sałatka owocowa z malinowym sosem

Sałatka owocowa z malinowym sosem

Sałatka owocowa z malinowym sosem

Przepis na : sałatka

  Zazwyczaj sałatki owocowe polewałam różnymi jogurtami lub miodem. Pomysł na sos malinowy pochodzi od Emilki, która ugościła nas taką sałatką Po prostu PYSZOTA! To bardzo prosty i zdrowy deser – idealny dla osób na diecie odchudzającej oraz tych, którzy chcą sobie zafundować porcję naturalnych witamin. Sałatka doskonale zaspokaja „głód na słodycze” i można użyć do niej dowolnych ulubionych owoców.   Inne zdrowe słodkości… ** Sałatka owocowa „Macedonia” ** Koktajl z mango i banana... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne S.O.S.

Warto przeczytać

Niskokaloryczna dieta hiszpańska

Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi B

Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi 0

W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

Czytaj dalej...

Dieta dla osób z grupą krwi A

Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

Czytaj dalej...

Autor

KulinarneSOS

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

desery, deser, sałatka, sałatki, banan, sosy, mielone, fit, mięso, koktajle, jabłka, z jagodami, maliny, dieta, mięso mielone, kurczak, kotlety drobiowe, dania mięsne, cukinia, kotlet, kotlety, truskawki, cukinia faszerowana, czereśnie, kiwi, dietetycznie, dietetyczne , kotlety mielone, sałatka dietetyczna, sałatka z kurczakiem

Inne przepisy z Kulinarne S.O.S.

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.