Koktajl: burak, jabłko, imbir (dieta dr Dąbrowskiej)

17
 • Koktajl: burak, jabłko, imbir (dieta dr Dąbrowskiej)
 • Koktajl: burak, jabłko, imbir (dieta dr Dąbrowskiej)

  Dziś na blogu pojawia się kolejny przepis na pyszny i zdrowy koktajl, którego składniki są zgodne z dieta dr Dąbrowskiej. Mnie posmakował tak bardzo, że piję go także gdy nie jestem na diecie. Jest kolorowy, gęsty i wspaniale smakuje! Zapraszam po przepis, a tutaj znajdziecie   podstawowe zasady diety warzywno-owocowej . Tutaj natomiast są informacje odnośnie tego  co można jeść podczas diety . Na blogu  znajdziecie  także inne przepisy na koktajle: Zielony koktajl ze szpinakiem, ogórkiem i miętą... Czytaj dalej na blogu Kulinarne przygody Gatity


  Tematycznie do tego przepisu

  • Niskokaloryczna dieta hiszpańska
   Niskokaloryczna dieta hiszpańska

   Niskokaloryczna dieta hiszpańska nie jest dla osób o słabej woli, lecz zawarte są w niej wszystkie smaki.

  • Dieta dla osób z grupą krwi B
   Dieta dla osób z grupą krwi B

   Osoby z grupą krwi B z pewnością nie wysiedzą w jednym miejscu i śmiało można je nazwać „obieżyświatem”. Lubią podróżować, a w szczególności nowe wyzwania.

  • Dieta dla osób z grupą krwi 0
   Dieta dla osób z grupą krwi 0

   W przypadku gdy masz grupę krwi 0, doskonale trawisz mięso i ryby. Produkty z którymi masz problem to z pewnością wszelkie zboża, gdyż zakłócają Twoją przemianę materii.

  • Dieta dla osób z grupą krwi A
   Dieta dla osób z grupą krwi A

   Spożywanie produktów, które są szczególne istotne dla danej grupy krwi pomaga oczyszczać organizm z toksyn, które mogą być gromadzone w tkance tłuszczowej.

  Inne przepisy z Kulinarne przygody Gatity

  Dodaj komentarz