Surówka kopenhaska

Surówka kopenhaska

Surówka kopenhaska

Surówka kopenhaska – to propozycja na surówkę do obiadu, czy do dań z grilla. Świetnie pasuje zarówno do ryb, jak i mięs. Jej kolejnym plusem jest to, że osoby dbające o linię mogą śmiało skusić się na dużą porcję surówki kopenhaskiej , gdyż jest ona niskokaloryczna. (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Surówka kopenhaska to często serwowana w naszym domu surówka do obiadu. Wykonuje się ją dość szybko, a składniki potrzebne do jej wykonania są ogólnodostępne i dość tanie. Zaletą surówki k... czytaj dalej...

Czytaj dalej na blogu Kulinarne Przeboje

Warto przeczytać

Jak najlepiej dobrać przyprawy do mięsa?

Jest bardzo wiele rodzajów mięsa, począwszy od najbardziej popularnej w Polsce wieprzowiny czy drobiu, kończąc na mniej popularnej wołowinie, jagnięcinie lub cielęcinie.

Czytaj dalej...

Skuteczne domowe syropy na przeziębienie

Cebula ze względu na bogatą zawartość składników odżywczych pomaga prawie z każdym schorzeniem i wspomaga pracę naszego organizmu.

Czytaj dalej...

Dieta oczyszczająca warzywno-owocowa dr Dąbrowskiej

Jest to dieta warzywno-owocowa. Według dr Dąbrowskie głodówka organizmu pomaga w leczeniu różnych schorzeń.

Czytaj dalej...

Dieta Montignaca

Są to zasady żywieniowe specjalnie dla osób, które próbują schudnąć i utrzymać tą masę ciała, zapobiec cukrzycy oraz obniżyć ryzyko wszelkich chorób układu krwionośnego w tym serca.

Czytaj dalej...

Autor

PaulinkaPaulinka

Proponowane wyszukiwania

Popularne słowa kluczowe

surówka, ogórki, sałata lodowa, sałata, ogórki konserwowe, sałatki, sałatka, obiad, ryby, ogórki kiszone, ryba, grill, mięso, niskokaloryczne, sałatka do obiadu, obiad na szybko, szybki obiad, tani obiad, sałatka na grilla, salatki do grilla, szybkie sałatki, szybka sałatka, sałatka z marchewki

Inne przepisy z Kulinarne Przeboje

Dodaj komentarz

Podpisz się pod komentarzem.